1964 yılında sektöre alüminyum mutfak eşyaları üreterek girmiştir. Gelişen Türkiye‘de ithalatın da serbest kalması ile Avrupa’nın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciligini yaparak kalite normlarini yükseltmiştir.

İthalatinin yani sıra ilerleyen zaman diliminde sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek, İkitelli/İstanbul'da kurmuş olduğu fabrikasında tepsi, akrilik, polycarbonat, melamin içerikli otel ekipmanları üretmeye başlamıştır.

Yapmış olduğu özel tasarımlı, patentli markaları Zicco Carbaicar ve Alform ile Australia’dan İspanya’ya kadar birçok ülkeye ihracat yapmaktadir. Yaptığı yenilikler ve tasarımlarla ürün yelpazesini günün şartlarına göre yenileyip, yenilikler ekleyerek faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz

Taşıdığımız sorumluluğun bilincinde olarak her zaman en yeni, en sağlıklıyı ve en kullanışlıyı dünyanın kullanımına sunmaktır.

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliği ve yaptığı tasarımlarla fark yaratan " Dünyanın açık büfelerdeki tercihi " olarak markalarını ön plana çıkaran, sektörün ihtiyacı olan ürünleri hedef pazarlara ulaştırırken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, tüm ülkelerde sektöre yaptığı yeniliklerle lider bir firma olmaktır.